halkalı kameralı tesisat bakımı

Halkalı kameralı tesisat bakımı yapan su tesisatçıları termal kamera ve pimaş içi kamera ile su kaçağı var mı yok mu kontrol ediyoruz telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Halkalı tesisatçı diğer tesisat firmalarından farklı olarak kamera sistemleri kullanarak su kaçağı yapan boruya ulaşmaktadır.

Halkalı su kaçağı tespiti alanında çığır açan kameralı tespit cihazları ile nokta atışı görüntülü su kaçağı bulma için bizi tercih ediniz. Diğer firmalar daha ucuz fiyat verebilir ama dinleme cihazı ile servis veriyorlar görüntülü su kaçağı cihazları malef yok.

Halkalı Kameralı Su Kaçağı Bulma

Halkalı kameralı tesisat bakımı yeri bilinmeyen su sızıntısını bulan firmadır. Lüzumsuz yere su kaçak yerini aramak için fayansı kırabilecek firmaları mı tercih ediyorsunuz. Halbuki günümüzde fayans, duvarın içindeki kılcal su sızıntısı olan veya tesisattaki patlak yerini hiçbir noktayı kırmadan bulabilecek özel cihazlar mevcuttur.

Halkalı kameralı tesisat bakımı fayans içindeki patlak su borusunu hemen bulan servistir. Evde, binada su kaçak problemi olan tesisat için kontrol edebilecek basınç ölçer cihazı kullanırız. Örneğin, musluk suyu kesik kesik geliyor, batarya, lavabo, duşakabin duvarı, zemininde ıslaklık var, tavandan temiz su akıyor gibi sayısız durumlarda ilgili dairelerin tesisatlarındaki basınca bakarız. Eğer sızıntı varsa cihazda görünür ve ne boyutta olduğunu da görebiliriz. İlk adım kırma dökme olmadığı için servis ücreti de tadilatla kıyaslandığında küçük kalmaktadır. Su sızıntı arama cihazından sonra ortaya çıkan konumunun nerede olduğuna dair veriyi birkaç kere kontrol ederiz. Bazı amatör firmalar mutfağın zeminini kırar, su sızıntılarının yerini hatalı saptadıkları için çağırdığınıza pişman olabilirsiniz. Ses, sıcaklık, nem, atık belirtileri gibi pek çok yer belirleme sistemi ile asla bizim çalışmalarımızdan korkmanıza gerek yoktur.

Halkalı kameralı tesisat bakımı gizli su kaçaklarını bulan tesisatçıdır. Yeri bilinmeyen su damlatan tesisat kaçağını kırmadan bulmak için basıncının ne olduğuna bakarız. Suyun ses çıkarmadığı ve damlama halinde kaldığı şartlarda yalnızca o sızıntı içerisindeki tesisata kaçağı kapatabilecek ve sızıntı alanını durdurabilecek, kristalleşme özelliğine sahip ilacı göndererek test pompası ile tekrar basıncının kontrol edilmesini hemen yapabiliriz. Yani bu şıkta tadilat seçeneği olmadığını ekleyelim.

Be the first to comment

Leave a comment