halkalı görüntülü su kaçağı tespiti

Halkalı görüntülü su kaçağı tespiti yapan tesisat firması Çözüm Merkezi aynı gün içinde kameralı su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Halkalı tesisatçı firmamızda temiz su kaçağı için dinleme cihazı , gider atık su için görüntüleme sistemleri ve termal kameralar ile hizmet vermekteyiz.

Halkalı kameralı görüntüleme ile su kaçağı tespiti yapan firmalar arasındayız bizi arayarak ev veya iş yerlerinde meydana gelen gizli su sızıntılarını görüntülü şekilde ortaya çıkartabiliriz.

Halkalı görüntülü su kaçağı tespiti duşakabin su kaçırmasını onaran su sızıntısı bulan firmadır. Duşakabin su kaçağını bulmak için sorunları görmemiz gerekir. Montaj sırasındaki hatalar veya sonradaki silikonlarının kararlaması buna neden olabilir. Duşakabin sökülüp takılması sırasındaki sızdırmazlık anlamında kullanılan ürünlerin sağlamlığı sonradan problem oluşturabilir. Duşakabin giderinde su kaçağı sorunlarında ise kamera takıp kanal içlerindeki sızıntıları direkt görerek gerekirse kimyasal ilaç, daha ciddi sorunlarda ise kanala ulaşarak tadilat gerekli olabilir.

Halkalı su kaçağı görüntüleme  duşakabin giderini kameralı su kaçağı tespiti ile onaran firmadır. Kameralı sistemlerin gider içlerinde kullanımı çok sayıda problemleri hızlıca görmemizi sağlar. Özel ışıklandırma aparatı ve 30 metreyi geçebilen uzun kablolar ile plastik gider içlerinde çok rahatça ilerleyebilen yapısını kullanarak pimaş içlerini görüntüleriz. Duşakabin giderinde çökme, kırılma varsa mutlaka betona su akacaktır. Alt kat komşuya duşkababinden, banyodan, küvetten su sızıyor ise pis kokularda başınızı ağrıtabilir. Hemen bizi aramalı ve kameralı sistem haricinde gider içlerinde basınç testi uygulayacak cihazımız ile sorunların rakamsal değerler ile analizine de bakabiliriz. Kırılan, su kaçıran duşakabin gider borusunu değiştiren firmamız bu parçaya garanti de vermekte olup çalışmalar birkaç saat içinde tamamlayacaktır.

Halkalı görüntülü su kaçağı bulma duşakabin su sızması, gider borusunu onaran firmamız ile makineli çözümlerden yanayız. Üst komşudan duşakabin, banyo su akıtıyor, damlatıyor, gider suyu alt kata akıyor gibi sayısız sorunlarda bize ulaşmalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment