halkalı atakent su tesisatçısı

Halkalı atakent su tesisisatçısı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Halkalı için hizmet veren firmamızı arayarak konular hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakent tıkanıklık açma olarak ne yapacağını bilen çalışanlarımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Bunu seneler öncesinden çok sayıda pratik saha çalışması yaparak deneyim kazandıklarını belirtelim. Karşımıza çıkabilecek her türlü sürpriz gelişme zamanında çıktı ve bazı çalışma alanlarımızı sizinle hemen paylaşalım. Atakent tuvalet açma  , lavabo açma , kanal açma gibi hizmetleri sunmaktayız.

Tesisatçı

Halkalı atakent su tesisatçısı olarak kombiye bağlı olarak bazen su basıncında azalma olabilir. Bu genelde sıcak su ünitesinde gerçekleşir. Kombiye soğuk su akışı zayıf olursa haliyle boru içinden geçecek basınç sıcak kısmı da etkileyecektir. Soğuk su kombiye kadar sorunsuz geliyor olabilir fakat filtre sistemine takılıp, sistem içine rahatça giremiyor olabilir. Ayrıca basınç düşüklüğü kombinin ateşleme yapmamasını da sağlayabilir. Peteklerin ısınmayacağını ve evinizdeki sıcak suların hiç oluşmayacağı gibi ihtimalleri de düşünmeniz gerekir. Bunun önüne geçmek için bizleri arayabilirsiniz. Varsa evinizde gizli yada açık şekilde su kaçağı onu cihazımızla bulabiliriz. Atakent petek temizliği yapan firmamızı aramanız durumunda bu tür sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Halkalı atakent su tesisatçısı olarak evinizdeki her türlü boru sistemine bağlı hasarları çözüme kavuşturuyoruz. Bina inşa edilirken o zamanki işçiler tarafından su akış yönü yanlış hesaplanarak borulara uygun şekilde eğim verilmemiş olabilir. Yada montaj sırasında borudaki bazı parçalar eğilip, deforme olmuş olabilir. Bu durumda atık hattından bahsediyorsak, onun için tıkanıklık oluşacaktır. Ayrıca sızıntı ihtimali de vardır. Gider içine cihaz gönderir, görüntüleri alır ve inceleme yaparız, atık kaçağı yada tıkanıklık olması her ikisini de çözebilmemiz anlamına gelecektir. Atakent su kaçağı tespiti veya su kaçağı cihazlı tesisatçı firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Halkalı atakent su tesisatçısı olarak her zaman firma politikalarımıza sadık kaldık ve müşteri taraflı bakış açımızı geliştirmeye odaklandık. Bize güvenin ve kaliteli bir tamirat gerçekleştirelim.

Be the first to comment

Leave a comment