atakent tesisatçı

Atakent tesisatçı , kaliteli hizmet ve bu kaliteli hizmetinin sonucu olarak müşterilerinin memnun kalması konularında son derece hassas davranan ve bu konularda çok katı kurallara sahip olan bir firmadır. Halkalı mağazasındaki teknik donanım ve profesyonel işçi kadrosu birlikte değerlendirildiğinde piyasada bu denli söz sahibi olmasının nedenini anlamak daha kolay olacaktır.

Halkalı Atakent Su Tesisat Servisi

Atakent tesisatçı, kombi ya da merkezi ısıtma sistemlerinde oluşan aksaklıkların giderilmesi ve bunların düzenli olarak bakımı, petek temizliği ve bakımı, tesisat borularında oluşan çatlak, kırık dolayısı ile meydan gelen sızıntıların tespit edilmesi, tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde son derece kaliteli makineler yardımıyla müdahale ederek problemi çözmektedir. Evlerimizdeki tesisat boruları zamanla yıpranıp çatlayabilir ya da kırılabilir. Bunun nedeni olarak, yapım aşamasında ucuz ve kalitesiz malzemelerin kullanılmasını gösterebileceğimiz gibi bu boruların uzun yıllar kullanılmasından kaynaklanan doğal yıpranmaları da gösterebiliriz. Böyle çatlak ya da kırıklar sonucunda su sızmaları meydana gelebilmekte ve sızan bu sular kendi duvarlarımıza ya da komşularımızın duvarlarına zarar verebilmektedir. Atakent su tesisatçı sahip olduğu teknik aletler sayesinde bu tarz bir sızıntıyı tespit ederken çevreye zarar vermez. Çünkü kullandığı makineler bilgisayar sistemli olarak çalışmakta ve görüntüleme özelliğine sahip olduğu için, sızıntının tespit edilmesi aşamasında herhangi bir kırma- dökme işlemi yapmadan sızıntının hangi bölgede olduğunu tespit edebilmektedir. Ve bu tespitler sonucunda da uzmanlar gerekli müdahalelerde bulunarak problemi çözmektedirler.

Aynı şekilde tuvalet tıkanıklığı da günlük yaşantımız da sıkça karşılaştığımız bir problemdir. Tuvalet kağıtlarının tuvaletin içine atılması, böyle bir problemin yaşanmasında büyük rol oynamaktadır. Çünkü tuvalet kağıtları suyu emme özelliğine sahip olup, tuvalete atılmaları durumunda da suyu emerek şişmektedirler. Çoğu defa da sifon çekilse dahi borularda kalmakta ve tıkanıklığa neden olmaktadır. Ayrıca tuvalet boruları uzun süre kullanıldıktan sonra yıpranıp parçalanabilmektedirler. Borulardan kopan küçük parçalar birikerek doğal bir tortu oluşturup tıkanıklığa neden olabilmektedir. Bu firma sahip olduğu robot adında makinesi sayesinde bu tarz tıkanıklıkların tespit edilmesi aşamasında herhangi bir kırma işlemi yapmaz. Çünkü bu makineler görüntüleme özelliğine sahip oldukları için herhangi bir kırma yapılmasına gerek olmadan da tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu atakent tesisatçı tarafından tespit edebilmektedir

Be the first to comment

Leave a comment