halkalı atatürk mahallesi tesisatçıları

Halkalı atatürk mahallesi su tesisatçıları telefon numarası 0212 674 69 83 tür kameralı cihazla su kaçağı bulma, gider borusu robotla açmı ve petek temizliği servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Halkalı şubesini arayarak modern cihazlarla teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Sıradan tesisatçılara evinizi kırdırmayon Çözüm Tesisat Halkalı atatürk mahallesi tesisatçı son teknoloji kamera sistemleri ile nokta atışı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Arıza tespiti ve onarımı için bizi arayabilirsiniz. Atık su gideri tıkandı ise yine kırmadan robot makineler kullanmaktayız.

Halkalı Atatürk Mah. Su Arıza Tespiti

Halkalı atatürk mahallesi tesisatçıları fayansın ve duvarın içinden geçen sıcak, soğuk su borularını su kaçağı tespiti cihazı ile kırmadan bulabilir. Fayanstan su geliyor, duvar ıslandı ise ilk adım basınç testi ile su sızıntısı sizde mi yoksa başka bir daireden mi geliyor sorusuna yanıt bulmaktır. Hemen çok cılız ses gelse bile onu duyabilecek detektör taramasına geçilir. Kalemle işaretlenecek kısım kırıldığında su kaçıran borulara ulaşılır. Delinmiş su borusunu garantili tamir eden ustalarımız damlama yapan, su damlatan şebeke boruları için ise özel ilaçlar uygulayıp, analiz ederek sızıntıları da durdurabilir.

Halkalı atatürk mahallesi tesisatçı lavabo açıcı kimyasal kullanarak değil tıkanıklık açma robotu ile hemen sonuç vaat etmektedir. Taşan lavabodaki sorun giderin sonuna kadar dolması olabilir. Tel bir çubuk olsa o noktadaki atıkları oynatmak istemez misiniz? Ama lavabonun neresinde tıkanma, atık var bilmek önemlidir. Güçlü görüntü alıcı ve pek çok özelliği ile kamera sistemi kullanıp o noktaları tespit ediyoruz. Sırf lavabo değil, her sıhhi tesisatta yapabiliriz. Helezon yayın biraz küçük çapta olanını lavabo ağzına yerleştirip o noktadan giriş yapıyoruz. Lavabo temizlik robotu olup o yayın titreşim alması ile ve bazı açıcı ilaçlarla birlikte gönderip, örneğin zorlu yağ artıkları ile sorunsuz temizleme elde edebiliriz.

Halkalı atatürk mahallesi tesisatçıları her sene yerine iki seneye bir petek temizliği önermektedir. Peteği tıkayan sular değil kireç, çamur, tortu maddeleridir. Sert formda olsalar da kimyasal ile çözünmesini sağlıyoruz. Toz formundaki peteği tıkayan bu maddeler için basınçlı su ekleyip kuvvetli şekilde cihazımıza çekiyoruz. Devir daim ve belli süre sonra tüm kirleri alıp temiz su aktarıyoruz. Sıcaklığı düşen peteği yeniden ısıtmak, yakıt tasarrufu gibi olumlu etkileri ve petek ömrünü uzatma amaçları olduğu için mutlaka öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment