Halkalı Su Kaçağı Tespiti

Halkalı su kaçağı tespiti yapan cihazlı ve kameralı tesisatçı ile kırmadan robotla su kaçağı bulma sonrasında tamir hizmeti alabilirsiniz. Halkalı tesisatçı modern tesisatçılık yöntemlerini kullanarak ev ve iş yerlerinde hizmetinizdedir.

Su Kaçağı Tespiti

Halkalı cihazla su kaçağı bulan tesisatçılar en mükemmel hali ile plastik su borusu delindi, ne yapmam gerekli gibi soru işaretlerini gidermek için yanınızdadır. Eğer sizin dairenizde bu vaka oluşmuş ise alt kata su kaçağı şeklinde damlama olarak komşunuzun evinde bu belirtilerin görülmesi normaldir. Şebeke su borularını kapatsanız bile günler, hatta aylar boyunca bile devam edebilir. Tek çözümü vardır ilgili probleme yönelik plastik boruyu kapatıcı sıvı ile onarım veya parça değişimi şeklinde yazabiliriz. Halkalı su kaçağı tespiti matkap ile duvar delmesi sırasında, su fışkırması veya ilgili beton bölmesinin yakınlarında bazı yerlerde duvar ıslanması gibi belirtileri araştırabilir. Garantili su sızıntısı yerini bulmak için ses analizlerini isterseniz inceleyelim. Akustik radyo frekans dalgaları ile sesler ilgili cihaza mikrofondan alınan belirtiler ile işlenir ve animasyonlu olarak görsellik kazandırılır. Bina yüzeylerinde dolaştırılarak hızlıca analiz edilirken, şüpheli bölgeler işaretlenir. Basınç testleri ile aslında problemin büyük mü yoksa kılcal bir sızıntı mı olduğu bulunabilir. Kılcal plastik su borusu hasarını durdurmak için kimyasal kapatıcı, daha büyük vakalarda ise yerini bulduktan sonra matkap ile delme şeklindeki adımlar sırası ile uygulanır.

Halkalı su kaçağı tespiti ile damlayan su borusu şikayeti içi İstanbul’da tercih edilebilecek kameralı su kaçağı tespiti firmasıdır. Sıcak sulardan bahsediyorsak termal cihaz ile gözlem, atık hatlardaki kaçaklar için ise kablolu normal kameralar ile en iyisini sizlere sunuyoruz.