halkalı kanalizasyon açma

Halkalı kanalizasyon açma vazifesinde klozetin sabit kaldığını ve cihazın kavisli, köşeli borulardan geçip gitmesini sağlayan özelliği olduğunu, uç bölümündeki kamera, kanal açıcı gibi maddeleri kullanarak temizliğe başlayacağımızı biliyor musunuz? Halkalı tıkanıklık açma ekipleri 20 dakika içinde kapınızda olacaktır.

Halkalı Tesisatçı

Halkalı kanalizasyon açma görevinde tesisat içindeki gözlemlerimiz arasında bulduğumuz genelde ıslak mendiller yada peçeteler yüzünüze, dudağınıza sürdüğünüz makyaj kalıntıları, ruj gibi maddelerin özellikle suda hızlı çözünme özelliği maalesef olmayan kâğıt maddeler ile gönderilmesi ile orada tıkanmaya yol açabilir. Kimyasal farklı yapılar ile etkileşime geçebilir ve daha küçük maddeler olduğu için bölünmez, bir arada tutunur ve boruda yer edinirse çapın daralması ve daha doğrusu atık suyun klozetten geri çıkmasına bile yol açabilir. Halkalı kanal açma telefonlarımız sürekli aktiftir ve klozet suyunu azaltma imkânınız varsa pompa ile bunu yapın, olmuyorsa klozet kapağını kapatın ve geniş bir torba geçirerek kokunun direk yayılmasının önüne geçin. Ekiplerimiz 20 dakikaya evinize gelecek ve atıkların boruda yer tutunmasının önüne geçmek için kanal açıcı cihazı kullanarak oradan söküp atabiliriz.

Halkalı kanalizasyon açma ana prensibimiz hızlı ve kesin sonuçları tadilat gibi tıkanıklık ile hiç alakası olmayan konuları evinize taşımadan çözmektedir. En kolay ve küçük olan atıklardan en zorlusuna kadar her biri ile karşılaştık ve çözemediğimiz en ufak bir sorun bile olmadı. Ayrıca halkalı tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma hizmetlerinde firmamızı arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment