Halkalı Su Tesisatçısı

Halkalı su tesisatçısı ; Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , Tıkalı gider açımı ve petek temizliği servisi hizmetinizde 7/24 su arızaları ve yeni tesisat çekimi için bizi arayabilirsiniz. Halkalı için hizmet veren firmamız son teknoloji cihazlara sahiptir.

Halkalı Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlar zamanla yıpranır, eskir ve çatlak oluşabilir. Böyle durumlarda tesisattaki kaçağı anlamak çatlağın nerede olduğunu bulmak kolay değildir. Bu tarz bir sıkıntı başınıza gelirse eğer hemen bir su tesisatçısından yardım isteyin. Teknik ekibe sahip bir tesisatçı sayesinde kırmadan, kesmeden kaçağın nerede olduğunu bulmak çok daha kolay bir hale gelmiştir. Kameralı su arıza tespit cihazı sayesinde tesisatın neresindeyse kaçak hemen bulunabilir ve sadece kaçağın olduğu noktayı kırarak tamiratını sağlatabilirsiniz. Sadece su kaçağı bulmak için değil, bütün su tesisatı sorunlarında mutlaka bir su tesisatçısından yardım almak gerekir.

Tuvaletler evlerin, iş yerlerinin, kafe ve restoranların herhalde en çok kullanılan yerleridir. Zamanla kullanmaya bağlı olarak tıkanmalar meydana gelir. Erimeyen tuvalet kâğıtları veya diğer atıkları, kireçlenme, yanlışlıkla düşürülen maddelerden kaynaklanan tıkanıklar gibi birçok tıkanma nedeni vardır. Bu tıkanmalar zamanla taşmalara, sızdırmalara neden olur. Saatlerce pompalarla açmaya uğraşmak yerine teknolojik envantere sahip bir ustayla anlaşmak geçici çözümler yerine kalıcı çözümler bulmak en mantıklısıdır. Tıkanıklık açmaya yarayan cihaz sayesinde, tuvalet kâğıdından veya kireçlenmeden her neyden kaynaklı olursa olsun tıkanma sorununu halledebilirsiniz. Üstelik zaman kaybı olmadan saatlerce uğraşmadan halledebilirsiniz. Yapmanız gereken şey teknolojik cihazlara sahip uzman bir firma veya su tesisatçısıyla anlaşmak. Bu şekilde sorun çözmek artık daha kolay. Sadece tuvalet tıkanıklığı açma ve su kaçağı bulmak değil, kombi petek temizleme, lavabo açma pimaş tıkanıklığı yapma, tesisattaki eskimeler, kombi su eksiltmesi, izolasyon kaçağı gibi daha birçok konuda da tesisatçılara başvurabilirsiniz. Bu şekilde hem vakitten tasarruf edersiniz hem de zararınız büyümeden problem çözmüş olursunuz. Hemde halkalı su tesisatçısı farkı ile hızlı ve güvenirlir hizmet veriyoruz.

Yılda en az bir defa hem daha iyi ısınabilmek hem de tesisatın sağlıklı olmasını sağlayabilmek için kombi petek temizleme yapılması gerekir. Bu yüzden bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Sudaki kireç oranı zamanla peteklerde kireçlenme balçıklanma ve tortu gibi sorunlar ortaya çıkarır. Bu da ısınma kalitesini düşürür. Bunu engellemek için yılda bir defa yardım alarak tesisatı basınçlı temizleme cihazıyla temizletebilirsiniz. Bu şekilde daha güvenli ısınmış ve tesisatı yeniletmiş olursunuz. Halkalı su tesisatçısı servisi ev ve iş yerlerine profesyonel tesisat hizmeti sunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment