Halkalı Makineli Tuvalet Açan Tesisatçı

Halkalı makineli tuvalet açan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden tuvalet açma , lavabo açma ve gider açan tesisatçı ustası için 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Makineyle tıkalı gider açma hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Halkalı Makineli Gider Açan Tesisatçı

Halkalı makineli tuvalet açan tesisatçı kırmadan kanal açan firmadır. Modern cihazlarla makineli kanal açan İstanbul gider açma firmaları olarak mutlaka inceleme yaparak sonuç almaya özen gösteriyoruz. Kanal tıkanması nedeni bazen pis suların akışını engelleyecek türde atık birikmesi olabilir. Zamanla 100’lük gider borusu bu daralma ile 70-50’ye düşer ve küçük gibi görünen vakalar lavabodaki suyun hiç gitmemesi gibi durumları oluşturabilir. Makineli tuvalet açan tesisatçı peki, kırmadan kanal açma nasıl yapılır? Halkalı makineli tuvalet açan tesisatçı tadilatsız kanal açan firmadır. Bina betonunu, fayansını kırmadan kanal açma işlemleri atık boruları içinin kullanılması ile yapılır. Güçlü titreşim yayacak robot cihaz ve bu titreşimi alarak pimaş içinde ilerleyecek helezon yay ile işlemler yaparız. İlk 5 metre içerisindeki pimaş ile başlar ve sorun aşılmazsa bir ek yay takılarak daha derinlere ulaşılır. Aslında bu analizi de kamera takarak atık noktaları bulduktan sonra yapıyoruz. Makineyle gider açan tesisatçı ortalama tuvalet açma süresi 30 dakika civarında olurken, gider kısmı kullanılması ile betona temas edilmez. Bu cihazların pimaş içine zarar vermemesi açısından tasarlandığını da eklemek isteriz. Atık parçalayıcı türde işlevi olan robot cihazdaki ünitelerin işlem sonucunda mutlaka logara doğru nesnelerin gittiğinden emin olmak için bir kere daha kamerayla inceleme yaptığımızı da ekleyelim.

Halkalı makineli tuvalet açan tesisatçı hasarsız kameralı kanal açan firmadır. Tıkalı olan atık borularını kırmadan bulan firmamız, özel modern tıkanma açma robotları kullanmaktadır. Tuvaletin devamlı tıkanması, apartmanda tuvalet taşkınları, logar gideri tıkanması, lavabo taşması nasıl açılır gibi sayısız soru işaretleriniz için gider açma firmaları olarak bize ulaşınız. Çünkü işlemlerimiz garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment