halkalı robotla tıkanıklık açıcı

Halkalı robotla tıkanıklık açıcı servisi lavabo açıcı , tuvalet açıcı , pimaş açıcı , açan , açmak için için telefon 0551 231 83 55 ten bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat Halkalı şubesini arayarak aynı gün içinde robotla tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

Halkalı robotla tıkanıklık açan , açıcı tesisat firması arayışınızda Halkalı tesisatçı robot ve kameralı sistemler kullanarak servis vermektedir. Tuvalet lavabo pimaşı tıkanıklığı yaşandığı zaman Halkalıda robotla açan yerler neresi , var mı  sorularına yanıt Evet var.

Halkalı Robotla Tıkanıklık Açma

Halkalı robotla tıkanıklık açıcı işe yarayan yöntemleri ile kanalizasyondaki lağım pisliğini kalıcı olarak boşaltmak mümkündür. Acil tuvalet temizleme yapabilecek İstanbul tesisat firması olarak tıkanmış tuvalet kanallarının boru içlerinden başlayarak 30 metreye kadar ve hatta daha uzun mesafelerdeki maddeleri ilerletme imkanımız vardır. Bu hatlardaki doluluk oranı yok edileceği için tuvaletin tekrar taşma yapmasını önlemek için birebirdir.

⦁        Halkalı robotla mutfak açıcı servisi
⦁        Halkalı kameralı mutfak tıkanıklığı açıcı
⦁        Halkalı mutfak gider mutfak su açıcı
⦁        Halkalı kırmadan mutfak açıcı
⦁        Halkalı mutfak tıkanması açan firma
⦁        Halkalı mutfak su taşıyor
⦁        Halkalı mutfak suyu gitmiyor
⦁        Halkalı tıkanan mutfaklara çözüm
⦁        Halkalı makinalı mutfak açıcılar
⦁        Halkalı mutfak hattı açıcı

Halkalı robotla tıkanıklık açıcı makine kullanarak sıhhi lağım pisliklerini temizlemek için robot aygıt ile müdahale etmekte olup bir veya iki saate kalmadan işlemler genelde bitirilmektedir. Gider sistemlerini bilirsiniz. Bazı ek parçalar ile tuvalete bağlanır. İşte biz de ne betonu dıştan kırarak ne de boruya zarar vererek müdahale edilmesi değil, lağım sistemleri nereden geçiyorsa o düzeneğe küçük bir kablo gönderiyoruz. Bu kablonun özelliği elektriği taşımasıdır. En uç kısımda istersek helezon yay ekleriz ve atık parçalanır, ufak formlara bölünür, iç borunun kenar kısımlarda da kalmayacak şekilde ilerletilme sağlanır. Elbette her zaman delil gerekecektir. Kamera ile tuvalet kanalına bakılabilir mi ? Evet bu mümkün ve gider içi kılavuz kamera kullanıp gerçek anlamda tuvaletteki tüm maddelerin yok edildiğinden emin olmaktayız. Helezon yay kullanarak çalışmalar yaptığımız gibi aynı zamanda tuvalette sıkışmış şişe, naylon, çorap, iç çamaşırı, oyuncağı geri çıkartmak için de farklı aparatlarımız mevcuttur. Bazı metal nesneler sıkışabilir ve onları da eritmek için müdahaleler de bu akıllı robot ile sağlanmaktadır.

Halkalı robotla tıkanıklık açıcı evdeki, ofisteki, iş yerindeki, AVM tuvaletindeki sıhhi kanallarında lağım suyu sızmasını aramak için kamera ile gider kanallarına bakılması işlemi de yapabiliriz. Çürümüş ve kullanılamayacak durumdaki lağım borularında garantili değişimler için mutlaka bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment