halkalı gider açma robotu

Evinizde iş yerinizde tuvalet , lavabo atık su gideri tıkandı ise halkalı gider açma robotu kullanarak servis veren Çözüm Merkezi tesisat firmamızı arayınız. Halkalı tesisatçı firmamızda gider açma robotları kullanarak tıkalı pimaş kısa sürede açılır.

Halkalı gider açma robotu olan tesisatçı var mı ? evet Çözüm Merkezi robot makineli ve kameralı sistemle tıkalı gider borusu açımı işlemleri yapmaktadır.

Hakalı Tıkalı Gider Borusu Açma

Halkalı gider açma robotu balkon pimaş tıkanıklığı açan firmadır. Tıkalı balkon tıkanıklığını açmak için robot makinemiz ile göreve hazırız. Balkon üzerinde bazı temizlik işlemleri yaptıktan sonra örneğin halı yıkanır veya balkon köpüklü su ile yıkandığında üzerindeki ağaç yaprakları, kıl, tüy, toz, toprak olduğu gibi gidere ulaşır. Ne kadar su dökseniz de giderin içinde birikme olmuş ise bu durum sizi ve komşularınızı etkileyebilir. Fakat bir kamera takarak sorunlu hemen görebiliriz.

Halkalı gider açma robotlu balkon giderinde makineli temizlik yapan firmadır. 7/24 açık uygun fiyatlar ile balkon pimaş açma işlemlerimiz devam etmektedir. Sorun yaşanılan gidere kamera başlığı sarkıtılır ve kablo ittirilir. Kablo bir noktada takılmaz ve dirsekleri rahatça dönebilecek düzeyde tasarlanmıştır. Giderde hızlı su devinimi yakalamak için kanalın içindeki nesnelerin ne olduğu ve ne kadar uzaklıkta yer aldığını saptar ve ardından o alana açıcı bir yay yerleştiririz. Basit ve ucuz ekipmanlardan bahsetmiyoruz. Kanal içine yay makine çelik aparatı ile gönderilir ve makinenin orantılı gücü ile plastik veya metal gideri kırmadan nesneler uzaklaştırılır. Bunun haricinde su makinesi ile de birikme durumlarına son verebiliriz. Bazen balkon giderindeki conta fazla sıkılmış olabilir ve gideri zorlayacak duruma getirebilir. Bunları da ekiplerimiz dikkatli bir şekilde araştırabilir ve arızaları giderebilir.

Halkalı gider açma robotu balkondan suyun geri gelmesi açan firmadır. Tıkanık balkon gideri açma, nasıl açılır gibi konularda deneyimli balkon su gideri açan ekiplerimizi arayınız. Kısa sürede adreslerinize gelerek işlemleri yapabilir ve bazı testler ile güzel sonuçlar üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment